Cass County Fair: Youth Swine Show Results
Published 9:15 am Thursday, August 1, 2019
• Grand champion market hog — Katherine Gregory
• Reserve grand champion market hog — Kaden Sparks
• Champion gilt — Kaden Sparks
• Champion barrow — Katherine Gregory
• Reserve champion gilt — Kyla Sparks
• Reserve champion barrow — Brianna Stockwell
• Champion gilt division one — Gage Collins
• Reserve champion gilt division one — Olivia Hayden
• Champion gilt division two — Brianna Stockwell
• Reserve champion gilt division two — Lilly Richmond
• Champion gilt division three — Austin Gregory
• Reserve champion gilt division three — Colt Whitmyer
• Champion gilt division four — Kyla Sparks
• Reserve champion gilt division four — Ella Boulanger
• Champion gilt division five — Kaden Sparks
• Reserve champion gilt division five — Jena Bradley
• Champion barrow division one — Kyla Sparks
• Reserve champion barrow division one — Adam Deer
• Champion barrow division two — Ella Boulanger
• Reserve champion barrow division two — Hadley High
• Champion barrow division three — Olivia Hayden
• Reserve champion barrow division three — Blake Hartsell
• Champion barrow division four — Brianna Stockwell
• Reserve champion barrow division four — Benjamin Gillesby
• Champion barrow division five — Katherine Gregory
• Reserve champion barrow division five — Jacob Laporte
• Champion swine showman — Katherine Gregory
• Reserve champion swine showman — Nick Bradley
Senior showmanship
• First place — Nick Bradley
• Second place — Morgan Hartline
• Third place — Callie High
• Fourth place — Logan High
• Fifth place — Jonathon Stockwell
• Sixth place — Alyssa High
Intermediate showmanship
• First place — Katherine Gregory
• Second place — Kyla Sparks
• Third place — Brianna Stockwell
• Fourth place — Jena Bradley
• Fifth place — Noah Krager
• Sixth place — Layla True
Junior showmanship
• First place — Kaden Sparks
• Second place — Blake Hartsell
• Third place — Rowan Iwaniuk
• Fourth place — Ella Boulanger
• Fifth place — Alainna Preston
• Sixth place — Ella Richmond
Beginning showmanship
• First place — Kole Sparks
• Second place — Lilly Richmond
• Third place — Faith Krager
• Fourth place — Johannah McDonald
• Fifth place — Claire Hess
• Sixth place — Colton Cady